Pomagamy przy doborze wózeczka dla maluszka

Dobór właściwego wózka dla dziecka to jedno z wyzwań, z którym muszą się zmierzyć pary oczekujące potomka oraz świeżo upieczeni rodzice. To właśnie z myślą o nich prezentujemy garść porad dotyczących tego, jakie aspekty brać pod uwagę przy zakupie nowego wózka dla naszego malca.

Pierwsza rzecz, którą warto zrobić przed tym, jak nabędziemy wymarzony model wózka to zweryfikowanie, że nie będzie nam niezbędny wózek podwójny. Krok to właściwie jednoznaczny w epoce, kiedy badania diagnostyczne ciąży są częste i precyzyjne, jednak wiele młodych mam przekonało się, iż zbyt wczesna decyzja o nabyciu jednoosobowego wózka została zweryfikowana przez przychodzącą na świat dwójkę maluchów. W przypadku, gdy bliźniactwo wam nie grozi, warto spróbować poszukać wózków zaprojektowanych dla jednego dziecka. Są trzy główne parametry, którymi dobrze jest się kierować przy wyborze wózka dla maluszka: lekkość, trwałość i funkcjonalność (strona www).

fotelik dla dziecka
Napisał: vastateparksstaff
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wasz wózeczek nie może dużo ważyć nie z uwagi na jego pasażera, lecz głównie po to, by ułatwić życie jego „kierowcy“, czyli mamie. Często wycieńczona ciążą i porodem rodzicielka potrzebuje pełnej wygody i minimalnego obciążenia przy prowadzeniu, wciąganiu, zjeżdżaniu czy wnoszeniu wózka. Najlepiej więc zatroszczyć się o jej kręgosłup i ogólną formę i kupić wózeczek wyprodukowany z lekkiego, lecz mocnego plastiku, dla przykładu wózek quinny. Nawiązując do trwałości należy wspomnieć, że gatunek surowców, z których zrobiono wózek ma nieoceniony wpływ na długowieczność naszego wehikułu. Należy w w takim razie wykazać się domyślnością i ulokować większy kapitał w droższy wózek quinny, lecz o trwalszej konstrukcji, ponieważ może on posłużyć nie tylko obecnemu dziecku, ale również jego przyszłemu rodzeństwu. Ostatnią właściwością kluczową jest praktyczność. Warto upewnić się, czy w waszym przyszłym wózku można wypiąć gondolę i założyć fotelik samochodowy dla dziecka.

To ogromne usprawnienie głównie dla ludzi, którzy chcą lub muszą częściej jeździć ze swoim maleństwem.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-01-28 01:47:17