Profesjonalny sprzęt do naszego warsztatu

W obecnych realiach, Polska jest państwem rozwiniętym bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Gdyż dzięki dziesięcioletniej obecności w Unii Europejskiej, miała w końcu szansę postawić się na nogi. Przez ten okres, nastąpiły ogromne zmiany, szczególnie w gospodarce. Dzięki pojawieniu się zachodnich korporacji, wiele ludzi otrzymało ciekawą pracę. Również zaobserwowano większy odsetek otwieranych małych i większych przedsiębiorstw, które zaczęły współpracować z zagranicznym kapitałem. Jeśli posiadasz warsztat i potrzebne ci są fachowe narzędzia, istnieje ciekawa opcja dla ciebie.

Gilotyna hydrauliczna
Ermaksan, znana rodzimemu klientowi od paru lat, jest turecką kompanią, wykwalifikowaną w produkcji maszyn różnego rodzaju. Jej główna kwatera mieści się w Turcji, w Bursie, nie ma w Polsce swojej agencji. Jednak sprzęty do przetwarzania metali, jakie Ermaksan konstruuje są tak doskonałej jakości, że marka znalazła własnego dystrybutora u nas w kraju, u niego znajdziemy każdą maszynę, która tylko jest nam niezbędna. Firma jako pierwsza w Europie rozpoczęła wytwarzanie wycinarek laserowych, gdyż od momentu jej założenia, w 1965, marka cały czas się rozwija. Z fabryk Ermaksanu każdego roku wyjeżdża ponad cztery tysiące maszyn, które następnie trafiają do krajów usytuowanych na całym globie.

W Polsce ogromnym powodzeniem szczycą się gilotyny hydrauliczne. Są to bowiem urządzenia niezwykle praktyczne, o nieskończonej ilości zastosowań. Przetniemy za ich pomocą praktycznie każdy typ metalu, niezwykle dokładnie, używając wody znajdującej się pod dużym ciśnieniem. Gilotyny hydrauliczne odnajdą się w każdym warsztacie, który trudni się obróbką elementów z metalu. Serwis samochodowy, mała fabryka, a także pracownia artystyczna. W Polsce możemy dostać maszyny nowe a także używane. Te pierwsze nabędziemy u bezpośrednich dystrybutorów. Jeżeli jednak nie posiadamy środków na tego rodzaju wydatek, zawsze pozostaje nam kupno artykułu z drugiej ręki. Gdyż co roku, wiele fachowych warsztatów wymienia urządzenia na nowe, wystawiając na aukcjach internetowych starszy sprzęt, w bardzo atrakcyjnej cenie.

Jeżeli jesteś właścicielem firmy, która specjalizuje się w przetwórstwie wszelkiego typu metali, musisz zapoznać się z ofertą firmy Ermaksan, będącej liderem w Europie w tym sektorze. Także możesz nabyć używane artykuły tej firmy, trochę taniej, od ich poprzednich użytkowników.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-01-18 01:36:33