Specjalistyczne urządzenia, które muszą znaleźć się w renomowanych warsztatach samochodowych.

Każdy bez wyjątku mechanik samochodowy jest świadom, że powinien udoskonalać własne kompetencje, ale i na bieżąco o wiele lepiej uposażać warsztat, który ma. Innowacyjne urządzenia, jakie muszą znajdować się w znanych warsztatach samochodowych to maszyny, jakie wprost oddziałują na to, że dany warsztat będzie automatycznie lepiej odbierany. Z tego powodu mechanicy tam zatrudnieni powinni przykładać się stuprocentowo do tego, by podnieść rangę w tym miejscu. Wtedy nie będą narzekać na brak zleceń i będą cieszyć się ogromną liczbą konsumentów. Oczywiście, maszyny takie muszą być uprzednio sprawdzane.

Zarządzanie jakością w przemyśle motoryzacyjnym użytkuje się współcześnie we wszelkich firmach motoryzacyjnych na całym świecie. Normy te obejmują rozmaite sektory motoryzacyjne oraz dotyczą różnorodnych typów samochodów, takich jak samochody osobowe, ciężarowe, a także wozy dostawcze, motocykle albo autobusy. Dzisiaj dużo firm zajmuje się realizowaniem analizy TS, wobec tego jeśli potrzebujemy wiedzieć, czy nasze przedsiębiorstwo motoryzacyjne realizuje określone normy, zdołamy skorzystać z takiej propozycji. Dzięki audytowi zgodności zdołamy też usprawnić wydajność produkcji w firmie, a co za tym idzie powiększyć swą wiarygodność oraz rentowność. Firmy, jakie funkcjonują w branży motoryzacyjnej, proponują wielki zakres usług i produktów, warto dowiedzieć się, czy oferowane usługi są zgodne z obowiązującymi normami. Jeżeli przykładowo posiadamy pistolety lakiernicze (znacznie więcej odnajdziesz na tej stronie) i oferujemy różne usługi lakiernicze, takie jak malowanie karoserii wozu, to bezsprzecznie pragnęlibyśmy się dowiedzieć, czy są one zgodne z normami TS. Audyt zgodności dopomoże nam to określić, do tego dzięki przeszkoleniu personelu i certyfikacji przedsiębiorstwa zgodnie z normą TS, zwiększymy wiarygodność własnego przedsiębiorstwa w różnych przetargach.

Dużo przyjdzie nam także zapłacić specjalistom, którzy będą u nas zatrudnieni. Jeżeli zdecydujemy się na niewykwalifikowanych pracowników, możemy być pewni, że jakość wykonywanych przez nas usług nie będzie na odpowiednio wysokim poziomie. Każdorazowo oszczędności takiego typu będą skutkowały niską jakością, zatem dużo rozsądniej będzie się skupić na poszukiwaniu dodatkowych dochodów bądź rozwijaniu nowych metod pozyskiwania klientów.

obrazeczek - samochody
Napisał: Piotr Drabik
Na podstawie: http://www.flickr.com
samochody - pejzaż
Napisał: Krzysztof Brożyna
Na podstawie: http://www.flickr.com
Przykładowo destylarka nadaje się do średnich oraz działających na większą skalę warsztatów samochodowych. Ze względu na nieskomplikowaną konstrukcję może przydać się do wszechstronnego użytku, jest nie do zastąpienia, a dodatkowo łatwa w obsłudze. Najwyższej jakości surowce używane do budowania destylarki są najlepszym dowodem na to, że przez długi czas wypełniać będzie ona nadaną jej funkcję. Uodporniona jest na wpływ rozpuszczalników organicznych, a system miedziany uwzględniany w budowie zapewnia destylarce szczególnie długą żywotność. Destylarki mogą odzyskać rozpuszczalniki aż do dziewięćdziesięciu pięciu %. To pozwoli na sporą obniżkę kosztów. Między innymi dlatego też znajdują się one w renomowanych warsztatach samochodowych, ponieważ mechanicy są świadomi, że zainwestowanie w destylarkę bez wątpienia się zwróci. W warsztatach będzie mogło również znajdować się tego typu urządzenie jakim jest spoter (przeczytaj informacje) blacharski, niezbędny do wyprostowania stali karoseryjnej. Usunięcie wgnieceń odbywa się przez zewnętrzne działanie panelowe. Mechanik może dobrać odpowiedni tryb pracy, moc i maksymalne natężenie, bezpośrednio przez to, że jest to następne proste w obsługiwaniu urządzenie. Zadania oraz wskaźniki spotera można ustawiać wprost pod określony typ wgnieceń.

Podczas lokalizowania lakierni musimy mieć na uwadze jej lokalizację także względem istniejących obiektów jak też innych działek, posesji sąsiadów (hałas). Trzeba też pamiętać że wymaga ona dodatkowych mediów w formie kanalizacji np. energii.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-04-13 14:06:08