zaginarki jako maszyny wykorzystywane w rozmaitych gałęziach przemysłu

Zaginarka jest maszyną która służy miedzy innymi do zaginania blach cienkich o grubości do 0,8 centymetra i rozciągłości do dwóch metrów. Zaginarki do blach są określone do gięcia typowych blach, mających użycie w dekarstwie, lub montowaniu wentylacji. Polecane do pracy w budownictwie, także w warsztacie. Producenci maszyn proponują coraz to ciekawsze rozwiązania, wprowadzając nowe funkcje owych maszyn.

selfie - firmy
Napisał: Marcin Polak
Na podstawie: http://www.flickr.com
Zginarki występują jako urządzenia stacjonarne, lub ruchome w zależności gdzie i do czego są używane. Współczesne zaginarki zapewniają w całości fachowe, precyzyjne i efektywne przeprowadzenie takich prac jak na przykład paski rynnowe, wiatrownice, czy też rynny koszowe, które powinny być hermetyczne, dokładne, a przede wszystkim estetyczne. Zaginarki powinny być ruchowe, o małych gabarytach tak, aby pomieściły się na przykład do pojazdu dostawczego, czy też na przyczepę. Jej ciężar całkowity bez osprzętu winien być taki, aby zdołała go obsłużyć jak najmniejsza liczba pracowników. Narzędzie takie powinno mieć połączoną konstrukcję sporządzoną z zamkniętych profili, pewne i lekkie. Struktura belki kluczowej musi być stała, albowiem od niej zależy eksploatacja maszyny.

Solidna baza zginarki może być rozmontowywana na czas transportu. Dzisiejsze maszyny są wyekwipowane w pewne uchwyty transportowe, również posiadają obszerny asortyment sprzętu pomocnego.

Przemysł
Napisał: U.S. Embassy Tel Aviv
Na podstawie: http://www.flickr.com
Firma Dener to krajowy przedstawiciel szeregu europejskich producentów maszyn do obróbki plastycznej metali, również obróbki skrawaniem, tak jak konwencjonalnych jak i sterowanych numerycznie. Proponowane narzędzia scalają w sobie długoletnią tradycję budowy maszyn z nowoczesnymi technologiami, wykorzystywanymi obecnie w przemyśle.
Urządzenia te cechują się najwyższymi parametrami jakościowymi, co przekłada się na sposobność przyrostu jakości parku maszynowego, również poszerzenia możności wytwórczych w zakładzie.

Zaginarki przeważnie są wykorzystywane przez blacharzy, dekarzy, wytwórców przewodów wentylacyjnych, oraz w innych sektorach przemysłu, gdzie opracowuje się blachę, stal, miedź, cynk, aluminium.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-03-21 08:41:21